Faith The Great Doctor 2012 [Hungarian Sub] (Complete)

You can find/upload subtitle files for tv drama series here.
Please use the Fansubbing forum to discuss subtitles.
unni2011

Postby unni2011 » Sun Nov 11, 2012 8:59 pm

desertqueen wrote:
unni2011 wrote: Erről jut eszembe, Desertqueen sikerült valamit alkotnod már? Kíváncsian várom majd a látható eredményt. :P
. :wub:

Kedves unni2011!
Akkor most lerántom a leplet az Addicts leállásának valódi okáról :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ....Emlékszel, a négy napos szabit vártam, hogy majd "most aztán jól megcsinálom"?
Készen is lett (jó kis Kim Hyun Joongos animáció)... gondoltam, akkor most már feltöltöm.
Beléptem, és elindítottam a töltést, és otthagytam a gépem. Mire újra a monitorra néztem, már valami "erroros" hibaüzit írt ki, és visszalépni sem tudtam.
Most próbáljam meg még egyszer? :scratch: :roll :crazy: ....
Hahahaha a legközelebbi leállás következő héten várható, mert újra próbálkozom ... :D :D :D :cheers:

Kedves Desertqueen!
Ennyi erővel sokan lehetnénk paranoiásak, többek között én is, mert éppen egy hozzászólást kreáltam, miközben szegény, kedves DA-nk összeomlott. :O
Ezért ne add fel!!! :D
Image
ImageImageImage

desertqueen

Postby desertqueen » Sun Nov 11, 2012 9:26 pm

nb76 wrote:Ha-ha-ha, aranyos vagy, jót nevettem! :)
Majd jelezd, hogy mikor kezded, hogy beírhassuk a naptárunkba...

Feltétlenül :D :D :D
Remélem nem miattam sötétedik el majd Budapest... :twisted:

nb76

Postby nb76 » Sun Nov 11, 2012 9:33 pm

desertqueen wrote:
nb76 wrote:Ha-ha-ha, aranyos vagy, jót nevettem! :)
Majd jelezd, hogy mikor kezded, hogy beírhassuk a naptárunkba...

Feltétlenül :D :D :D
Remélem nem miattam sötétedik el majd Budapest... :twisted:

Ha megtörténik, akkor tudom, hogy próbálkoztál.... :P

onna

Postby onna » Tue Nov 13, 2012 7:43 pm

Én szintén nagyon kedvelem Lee Min Ho-t, a kedvenc színészem. Ajánlom a Boys over flowers-t és a Personal Preference-t tőle. Mind a két sorozat nagyon tetszett. :wub:[/quote]

A City Hunter-ben is nagyon jó. Feltétlenül nézzed meg, szerintem ebben a legjobb. Édes a Sungkyunkwan Scandal-ban, ahol ő az a bizonyos fekete ló és majdnem lebuktatja a fiúnak öltözött festő leányt, mert lány közelében mindig csuklik. :wub: :heart: :wub: :heart: :wub:

N.Miyoko

Sziasztok! :)

Postby N.Miyoko » Wed Nov 14, 2012 8:16 pm

Köszönjük a fordítást DorkA :) :lol A tesómmal 1 hete nézzük a sorozatot és már a 16.részt néztük volna azonban ahonnan letölteni szoktunk megszűnt, és azóta nem találtunk semmit, ami egyben lenne! Valaki tudna segíteni??? :roll
Sajnálom, hogy ide írtam, de már nem tudom mit csináljak!! Elvonási tüneteink vannak XD Még egy nap és megpusztulok!

Min Rin

Re: Sziasztok! :)

Postby Min Rin » Wed Nov 14, 2012 8:29 pm

N.Miyoko wrote:Köszönjük a fordítást DorkA :) :lol A tesómmal 1 hete nézzük a sorozatot és már a 16.részt néztük volna azonban ahonnan letölteni szoktunk megszűnt, és azóta nem találtunk semmit, ami egyben lenne! Valaki tudna segíteni??? :roll
Sajnálom, hogy ide írtam, de már nem tudom mit csináljak!! Elvonási tüneteink vannak XD Még egy nap és megpusztulok!

Kedves Miyoko! Innen próbáld, szúrópróbaszerűen belenéztem és működik!
A rapidshare gyors és párhuzamosan is lehet tölteni. Kis fájlok! Lefele kell tekerni, az embeduploadra, ott több letöltési lehetőség is van!!!
http://doramax264.com/13750/faith/
Last edited by Min Rin on Wed Nov 14, 2012 8:49 pm, edited 1 time in total.

N.Miyoko

Postby N.Miyoko » Wed Nov 14, 2012 8:38 pm

*______________________*
Nem tudom hogyan megköszönni!!! :D :D :D
Köszönömmmmmmm! *o*
Image

unni2011

Postby unni2011 » Sat Nov 17, 2012 12:02 am

onna wrote:Én szintén nagyon kedvelem Lee Min Ho-t, a kedvenc színészem. Ajánlom a Boys over flowers-t és a Personal Preference-t tőle. Mind a két sorozat nagyon tetszett. :wub:

A City Hunter-ben is nagyon jó. Feltétlenül nézzed meg, szerintem ebben a legjobb. Édes a Sungkyunkwan Scandal-ban, ahol ő az a bizonyos fekete ló és majdnem lebuktatja a fiúnak öltözött festő leányt, mert lány közelében mindig csuklik. :wub: :heart: :wub: :heart: :wub:

Kedves Onna! :-)
Köszönöm az ajánlásodat. :thumright: A Sungkyunkwan Scandal-t láttam (nagyon tetszett), de nem emlékszem benne Lee Min Ho-ra. :roll Melyik volt ő? A "csókos szájú", csuklós vadpacit, Yoo Ah In játszotta: http://wiki.d-addicts.com/Yoo_Ah_In
Image
ImageImageImage

racznemagdi

Postby racznemagdi » Sun Nov 18, 2012 5:09 pm

Ez egy csodás sorozat volt! Nagyon szépen köszönöm a feliratot!

gali4375

Postby gali4375 » Tue Nov 27, 2012 8:58 pm

Koreai sorozat-függő vagyok - az Ázsia ékkövein láttam meg a sorozatot - most kezdem nézni. Köszönöm a feliratokat. A főszereplők neve alapján biztos élvezhető lesz.

Mendi

Postby Mendi » Sun Dec 16, 2012 11:26 am

Kedves DorkA és iklil!
Köszönöm szépen, hogy lefordítottátok a sorozatot!
Bármilyen hihetetlen is, ez az első film, amit Lee Min Ho-val láttam, de ezt a bajt majd sürgősen orvosoljuk! :) De Lee Min Ho-n kívül is nagyon sok nagyon szerethető szereplője volt a filmnek: a doktornő, a kedves doktor, a hűséges testőrök, a királyi pár, a nagynéni, a teljes Suribang, és még lehetne sorolni. Szeretem figyelgetni, ahogyan a kapcsolatok alakulnak és "szövődnek", és a sorozatban ebben bőven volt részem. A történet végig pezsgő és izgalmas, nagyon megszerettem.
Köszönöm szépen! :)

onna

Postby onna » Tue Dec 18, 2012 9:31 pm

Már rég láttam a sorozatot, de úgy emlékeztem, hogy ő volt az a bizonyos lógos, a fekete ló.
Lee Min Ho as Bok Soo (petty thief)vagis mint piti tolvaj? szerepel a szereposztásban, megnéztem és kiderült, hogy ő egy másik Lee Min Ho. Érdekes, hogy ugyanazon a név alatt szerepelhet. Ez megtévesztő.

onna

Postby onna » Tue Dec 18, 2012 9:32 pm

gali4375 wrote:Koreai sorozat-függő vagyok - az Ázsia ékkövein láttam meg a sorozatot - most kezdem nézni. Köszönöm a feliratokat. A főszereplők neve alapján biztos élvezhető lesz.

Nem vagy akkor egyedül.... :tv: :w000t: :tv: :w000t: :tv: :w000t:

Üdvözlet a csapatban. :cheers:

onna

Postby onna » Tue Dec 18, 2012 9:36 pm

A Sungkyunkwan Scandal-t láttam (nagyon tetszett), de nem emlékszem benne Lee Min Ho-ra. :roll Melyik volt ő? A "csókos szájú", csuklós vadpacit, Yoo Ah In játszotta: http://wiki.d-addicts.com/Yoo_Ah_In[/quote]

Nem is emlékezhetsz, mert ismét utánanéztem és nem szerepelt benne. Egy másik Lee Min Ho nevű fiatalabb színész egy piti tolvajt alakított. Engem megtévesztett a loboncos hajú vad ló, reá tippeltem, de megnéztem a youtube-n a részletet és tényleg nem ő volt.

Érdekes, hogy ugyanazon a név alatt szerepelhet egy másik színész is megkülönböztetés nélkül. Ez bizony megtévesztő és nem szabadna. Ezzel az erővel lesz egy második, harmadik Lee Jun Ki, meg Kin Nam Gil, meg sorolhatnám???? :goggle: :goggle: :goggle: :goggle: :goggle:

onna

Postby onna » Tue Dec 18, 2012 9:41 pm

DorkA wrote:Kimberly Knight- először dettó én is így éreztem, amikor gyorsan végigpörgettem angolul az utolsó részt. Aztán rájöttem, miután újranéztem, hogy ez így volt jó, szerintem.

:-)

onna- KNG- Kim Nam Gil lenne? már tegnap óta ezen gondolkozom.

:-)

Kedves Dorka,

Igen, hogyan tudnám eljuttatni a bélyegeket Nektek?

vercsike1

Postby vercsike1 » Sat Dec 22, 2012 2:51 pm

KEDVES DORKA!!!

ÁLDOTT BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKED ÉS KEDVES CSALÁDODNAK

onna

Postby onna » Sun Dec 23, 2012 8:01 pm

Kedves Dorka és Iklil!

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek és családtagjaidnak, valamint minden kedves lelkes filmrajongónak

iklil
Fansubber
Fansubber

Postby iklil » Wed Jan 02, 2013 10:26 am

onna wrote:Kedves Dorka és Iklil!

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek és családtagjaidnak, valamint minden kedves lelkes filmrajongónak

Kedves onna és idelátogató!

Jó egészséget és doramákban gazdag új évet kívánok a magam és DorkA nevében!

:salut:

onna

Postby onna » Wed Jan 02, 2013 8:52 pm

Jó egészséget és doramákban gazdag új évet kívánok a magam és DorkA nevében!

:salut:[/quote]

Boldog, s jó dorámákkal teli új évet kívánok Neked és minden idelátogatónak! :party: :party: :party:

MekkMester

Postby MekkMester » Sat Jan 05, 2013 1:20 am

DorkA és iklil... Köszönöm, hogy a tolmácsolásotokban megismerhettem ezt a sorozatot! :salut:

f.ági

Postby f.ági » Sat Jan 05, 2013 6:25 am

Kedves DorkA és Iklil!
Köszönöm a sorozat forditását, most érek a végére!
Eseménydús, jó kis történet, a doktornő pedig csodásan játszik benne!
Lehetne még sorolni , nem teszem, tetszett, köszönöm ismételten a munkátokat! :-)

kilmos

Postby kilmos » Sun Jan 20, 2013 10:30 am

Nagy-nagy köszönet a gyors és remek fordításért:

A magyar topikban írtam részletesebben érzéseimről, miután tegnap végére értem a sorozat megtekintésének:
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopi ... 93#1558393

Daenerys

Postby Daenerys » Fri Feb 08, 2013 9:06 am

Nagyon köszönöm! A Boys Over Flowers volt az első drámám, amit láttam; és totálisan beleszerettem Lee Min Ho-ba, szóval két nap alatt befejeztem azt, és már kerestem is a következőt, amiben szerepel. Így bukkantam a Personal Taste-re, és a Faith-re. Istenem, ez az utóbbi annyira jó! Nagyon hálás vagyok a feliratért! Egy-két részt még én is megkönnyeztem.
Egyébként a dráma zenéje szerintem kiváló, már meg is szereztem az albumot a soundtrack-ekkel. ^_^

vandi

Postby vandi » Sun Mar 17, 2013 9:36 pm

Köszönöm a fordítást,még 4 rész van hátra, jó sorozat.

Kaname2

Postby Kaname2 » Mon Mar 18, 2013 11:24 am

Kedves Dorka és Iklil!

Nagyon szépen köszönöm a munkátokat! Remek sorozat, bár a végével nem voltam kibékülve, lehet, hogy csak én vagyok így ezzel: nem azt mondom, hogy nem volt jó csak kicsit többet vártam, de így is a szívemhez nőtt ez a dorama.

Anyaka

Postby Anyaka » Mon Mar 18, 2013 11:38 am

Kedves Dorka és Iklil!

Nagyon köszönöm a fordítást! A hétvégén Faith maratonoztunk. Sajnos nem sikerült végeznünk és még maradt 4 rész néznivaló. :D
Bevallom az első részen nagyon szenvedtem, még a második rész után is gondolkodtam, hogy szeretném-e én ezt a sorozatot tovább nézni. Akármennyire is szeretem Lee Min Hot, a doktornőnkkel valahogy nagyon nehezen tudtam megbarátkozni. Végül csak sikerült, de azért nem mondhatom, hogy ő lett a kedvenc színésznőm. Azután az 5. rész magasságában már úgy éreztem, hogy egyre jobban tetszik és alig bírtuk abbahagyni...
Lee min Ho szokás szerint fantasztikus. :wub: A királyi pár pedig imádni való.
Kicsit félek a végétől, azok után, amit itt olvasgattam. Remélem azért nem szúrták el nagyon.

DorkA

Postby DorkA » Mon Mar 18, 2013 6:05 pm

Kaname2 wrote:Kedves Dorka és Iklil!

Nagyon szépen köszönöm a munkátokat! Remek sorozat, bár a végével nem voltam kibékülve, lehet, hogy csak én vagyok így ezzel: nem azt mondom, hogy nem volt jó csak kicsit többet vártam, de így is a szívemhez nőtt ez a dorama.

Nagyon örülök, hogy tetszik a sorozat. :-) :-) A végével kapcsolatban, már sokan mondták ezt. :-) De véleményem szerint ez így volt tökéletes, és emlékezetes. Tovább is lehet gondolni a történetet... :wub:

Anyaka wrote:Nagyon köszönöm a fordítást! A hétvégén Faith maratonoztunk. Sajnos nem sikerült végeznünk és még maradt 4 rész néznivaló. Big Smile
Bevallom az első részen nagyon szenvedtem, még a második rész után is gondolkodtam, hogy szeretném-e én ezt a sorozatot tovább nézni. Akármennyire is szeretem Lee Min Hot, a doktornőnkkel valahogy nagyon nehezen tudtam megbarátkozni. Végül csak sikerült, de azért nem mondhatom, hogy ő lett a kedvenc színésznőm. Azután az 5. rész magasságában már úgy éreztem, hogy egyre jobban tetszik és alig bírtuk abbahagyni...
Lee min Ho szokás szerint fantasztikus. Wub A királyi pár pedig imádni való.
Kicsit félek a végétől, azok után, amit itt olvasgattam. Remélem azért nem szúrták el nagyon.

Maratonban a legjobb nézni ezeket a sorozatokat, de... még aludni sem tudsz, úgy várod a folytatást. :D A doktornő számomra az elejétől fogva szimpatikus volt, és nagyon szerettem a karakterét. Illett a komoly harcosunkhoz. :wub: A királyi párral kapcsolatban pedig teljesen egyetértek. :)

További kellemes szórakozást kívánok mindenkinek a sorozathoz! :cheers:
Befejezett fordítás: Faith- The Great Doctor (2012)
Image

kirichan

Postby kirichan » Sun Jun 16, 2013 2:40 pm

Köszönöm szépen a feliratot, örültünk neki :)

Alishondra

Postby Alishondra » Wed Jul 24, 2013 4:32 pm

Úúúú, hogy én mióta kerestem ezt a sorozatot!!! Köszönöm ♥♥♥

atina369

Postby atina369 » Mon Sep 09, 2013 6:44 pm

Kedves DorkA és Iklil!

Ezúton szeretném megköszönni, hogy a filmet lefordítottátok és közkincsé tettétek a feliratot.
Nem is tudom, hogy hol kezdjem, egyszerűen IMÁDTAM, IMÁDTAM, IMÁDTAM, az utolsó hét részt tegnap este egyben néztem meg, egyszerűen nem bírtam abbahagyni, így ma félkómásan mentem dolgozni.
A filmet már hónapok óta kinéztem, a leírása alapján jónak tűnt, de valamiért mindig elodáztam, így utólag ez HIBA VOLT.
Bátran mondhatom, hogy ennyire jó filmet még nemigen láttam, minden percét élveztem. Lehetett rajta mosolyogni, időnként nevetni, voltak szomorkás, megható jelenetek, de aminek a legjobban örültem, hogy nem ment át papír-zsebkendő gyilkos sorozatba. Nagyon szerettem a szavak nélküli párbeszédeket – a félrepillantásokat, apró fejbiccentéseket, félmosolyokat stb. – a kevesebb néha több. Nagyon jók voltak a harci jelenetek, szépek voltak a kosztümök.

A kedvenc karakterem, a szerintem nagyon is szerethető a sorozat elején gonosz(ka), a vége felé már igencsak megszállott Gi Cheol. Annyira jól játszott, hogy többször lemaradtam a felirat olvasásával, mert lenyűgözött, sokszor mulattatott a színészi játéka. Nagyon bíztam benne, hogy kitart a végsőkig a karaktere. Az utolsó jelenete, hát az valami zseniálisra sikeredett, az egyik legjobb jelenet a filmben.
Lee Min-Ho alakítására nagyon kíváncsi voltam, még csak a CH-ban láttam, de az egy teljesen más karakter volt. Úgy álltam hozzá, ha másért nem, hát akkor majd a szépségéért (persze ez ízlés dolga) na és a mosolyáért (te jó ég, ennek a fiúnak még a szeme is mosolyog) fogom szeretni, de nem. Szerintem nagyon jól megformálta Choi Young kapitány alázatos, a parancsot mindig teljesítő katona szerepét, akinek az életet az evés, ivás, harc és alvás jelenti, akinek minden nap megfelelő a halálra. Aztán jön egy doktornő, vagyis szó szerint elrabol egy doktornőt, aki szép lassan megtölti a szívét és értelmet ad az életének. Nagyon jól kiegészítették egymást a mindig csacsogó, nagyszájú, kicsit hebrencs Eun Soo-val (én az első pillanattól kezdve kedveltem a karakterét, szerintem a színésznő is jó választás volt). Annyira jó volt látni, hogy, hogy szelídül, csendesedik a kapitányhoz a doktornő, és hogy a kapitány hogy nyílik meg, oldódik fel a doktornő mellett.
A király szerepére szerintem tökéletes választás volt, ez az alig 160 cm magas ember, szerintem ezzel is érzékeltetni akarták, hogy ez a király még csak tanulja a királyságot, ott van mellette a nagy, erős és bátor kapitány akire mindig számíthat, aki mellett esélye van „felnőni” a feladathoz (bár lehet, hogy ezt csak én képzelem be).
A film vége szerintem jól sikerült, ennek így kellet, hogy vége legyen, bár úgy is tetszett volna, ha a végén kapunk még egy ölelést :)
Ez a film tőlem 10/10 kap, biztos vagyok benne, hogy még sokszor újranézem.

Még egyszer GAMSAHABNIDA (remélem jól írtam)

Remélem még lesz hasonló projektetek, sok sikert és kitartást a jövőbeni munkátokhoz.

iklil
Fansubber
Fansubber

Postby iklil » Tue Sep 17, 2013 6:25 pm

Mindig örömmel tölt el, hogy nektek is tetszett ez a sorozat. :-) Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a filmről készült wikipédia bejegyzést. :thumright: Amint olvashatjátok, a sorozatnak volt egy szomorú 2013. júliusi aktualitása. Ha van időtök, olvassátok el :study: :

https://hu.wikipedia.org/wiki/Faith_%28 ... t,_2012%29

chinguya

Postby chinguya » Thu Sep 19, 2013 10:31 am

iklil wrote:Mindig örömmel tölt el, hogy nektek is tetszett ez a sorozat. :-) Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a filmről készült wikipédia bejegyzést. :thumright: Amint olvashatjátok, a sorozatnak volt egy szomorú 2013. júliusi aktualitása. Ha van időtök, olvassátok el :study: :

https://hu.wikipedia.org/wiki/Faith_%28 ... t,_2012%29

Szia iklil!
Nagyon megleptél a belinkelt ajánlóddal. Bevallom nem néztem utána a nézetségi adatoknak, de most megtettem és valóban átlag 10% körüli volt.
Én speciel nagyon szerettem a sorozatot.
Megdöbbentett a rendező halálhíre :cry: és elgondolkodtatott, vajon mi, akik távoli országokból figyeljük a sorozatokat és letöltjük őket, mi mennyire rontjuk a nézetségi statisztikát......?!?!

Riamara

Postby Riamara » Thu Sep 19, 2013 1:58 pm

Ami azt illeti, hogy amikor elolvastam mennyibe került a sorozat, az én első gondolatom is az volt, hogy valaki itt nagyot sikkasztott.

Mikor a rendező elkészítette a Legendát, akkoriban az volt a legdrágább sorozatuk. De ez minden jelenetéből sugárzott is. Csodás helyszínek, pazar díszletek, rengeteg statiszta. Látványilag simán elment volna mozifilmnek is.

Ez viszont a Faithre egyáltalán nem volt igaz. Javarészt műtermi és belső felvételek, alig volt statiszta, és a díszletek is elég visszafogottak voltak. Az egész palota elfért volna Damduk nagytermében.

matsuket

Postby matsuket » Thu Nov 07, 2013 7:43 pm

Pár nappal ezelőtt vettem a fáradtságot, és belenéztem az első részbe. Nem vagyok különösebb rajongója a történelmi témájú sorozatoknak, de ez levett a lábamról! Lehet, hogy kicsit elfogult vagyok Lee Min Ho-val kapcsolatban, de ez a dorama határozottan bekerült a kedvenceim közé! :wub:
Nagyon szépen köszönöm a kemény munkátokat, a fordítást és a feliratot! Hálám örökké üldözni fog benneteket! :notworthy:

pukkajoe

Postby pukkajoe » Wed Nov 20, 2013 5:47 pm

Nagyon nehezen szántam rá én is magam erre a sorozatra, a koreai kosztümösökből "becsömöltem" egy időre. Az egyetlen mozgatórugóm Lee Min Ho volt, de a végére pont őt találtam a leggyengébb láncszemnek. Egyszer majdnem feladtam a 4. rész táján, de aztán sikerült végigvinnem - és nem bántam meg, nagyon cselekménydús történetet kaptam. Érdekes módon nekem a gonosz szerepet játszó színészek játéka tetszett meg a legjobban. A fejdíszes főgonoszt nagyon sokáig zsigerből utáltam (főleg az összeszorított fogai közül kiköpött fenyegetéseit), a végére viszont egészen szimpatikus lett. Talán azért, mert már szánalmasan próbált ragaszkodni az elérhetetlen vágyához? Mindenesetre én sajnáltam, hogy így ért véget számára a sorozat. Szívesen megnéztem volna, hogy miképp reagál a "mennyország" mindennapi ocsmányságaira. :)
(Azt azért megkérdezném, hogy miért jött képbe az utazó erkölcse, ha a lyuk működésének alapja egy pusztán fizikai "esemény" volt? Nem olvastam végig a fórumot, lehet, hogy már beszéltetek róla?)
Na és a lényeg, hogy köszönöm a fordításotokat. Mostanában igyekeztem angolul próbálkozva sorozatozni, de ez a "lazítás" most jót tett nekem. Köszi!

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Fri Feb 14, 2014 3:24 pm

Sziasztok!

Nagyon köszönöm én is a feliratot.

Régóta szerettem volna már megnézni, de most jutottam el idáig. Kb. a harmadik résznél majdnem abbahagytam, annyira nem jött be. Csak az tartott vissza, hogy rengeteg dicséretet olvastam már a sorozatról és Lee Min Ho-ról is az volt a tapasztalatom eddig, hogy csupa jó filmekben játszik. Hát örülök, hogy kitartottam, mert a végére már én is odáig jutottam, hogy nem bírtam abbahagyni és hajnalig néztem. :D
Lee Min Ho, mint írtam, nálam alap, hogy tetszik amit csinál. Nem a kedvenc színészem, mert kicsit úgy érzem, hogy ugyanúgy játssza el a 18 éves iskolás fiút, mint a Wu Dal Chi kapitányát vagy éppen a City Huntert. Mégis már úgy vagyok vele, hogy ha ő játszik a sorozatban, akkor nagyon nem nyúlhatok mellé. :D
Én nagyon szerettem Yoo Eun Soot. Nekem tetszett, hogy egy felnőtt, érett nő volt a partnere, aki még néha játszadozott is a komoly kapitánnyal egy kicsit.

A királyi pár haláli aranyos volt számomra. Nagyon szurkoltam nekik.
Gi Chulllal a végére már én is ott tartottam, hogy szerencsétlen jusson már át a "menny" kapuján, mert megzavarodik teljesen. De hát nem jött össze neki.
Viszont a tüzes kezű nő, meg a furulyás fiú iszonyatosan idegsített végig. Őket nem bírtam semmilyen szinten megkedvelni.

Na de nekem abszolút kedvenceim a sorozatban a Wu Dal Chi katonák voltak. Imádtam őket. Lehetett rajtuk nevetni, lehetett izgulni értük. A helyettes kapitány volt a kedvencem, de nagyon sajnáltam a srácot a végén, amelyiket Gi Chul ölt meg.

Szerintem abszolút jó kis sorozat volt. Nincs mindig hangulatom a kosztümös sorozatokhoz, talán ezért is vártam vele sokat, hogy elkezdjem nézni. na meg eléggé visszatartott a fantasy-vonal. De aztán egészen megszoktam közben, meg talán egy kicsit vissza is vettek, nem volt annyira durva, mint az első részekben.
Meglepő, hogy ilyen alacsony volt a nézettsége.

Amire viszont nem jöttem rá, bár lehet, hogy nem figyeltem eléggé itt a végén, de most tulajdonképpen hány évvel később sikerült Eun Soonak visszajönnie? 5 évvel később?
ImageImageImage

angel32

Postby angel32 » Mon Aug 25, 2014 1:50 pm

Sziasztok!
Remélem olvassa még valaki a hozzászólásomat! Pár napja kezdtem el nézni a sorozatot, a 9. résznél tartok, és imádom!
Viszont csak a 14. részig tudtam letölteni, és máshol nem találom azt a verziót, amihez jó a felirat :( Nem tudna valaki segíteni és egy linket küldeni, ahonnan le tudom a többi részt tölteni??? Nagyon örülnék a segítségnek!
És ezer köszönet a fordításért! :)

Sziszka3

Postby Sziszka3 » Mon Aug 25, 2014 4:01 pm

angel32 wrote:Sziasztok!
Remélem olvassa még valaki a hozzászólásomat! Pár napja kezdtem el nézni a sorozatot, a 9. résznél tartok, és imádom!
Viszont csak a 14. részig tudtam letölteni, és máshol nem találom azt a verziót, amihez jó a felirat :( Nem tudna valaki segíteni és egy linket küldeni, ahonnan le tudom a többi részt tölteni??? Nagyon örülnék a segítségnek!

Szia!

Én innen a d-addicts-ról töltöttem le azt is, ha jól emlékszem. A 15. résztől Faith.E15.121002.HDTV.XviD-KOR verziót vagy amelyikhez nincs, a Faith.E17.121008.HDTV.H264.720p-KOR verziót és ehhez is jó volt.

Remélem jó lesz és tudod nézni azokat is, mert egyre jobb lesz. :-)
ImageImageImage

angel32

Postby angel32 » Mon Aug 25, 2014 4:05 pm

Sziszka3 wrote:
angel32 wrote:Sziasztok!

Szia!

Én innen a d-addicts-ról töltöttem le azt is, ha jól emlékszem. A 15. résztől Faith.E15.121002.HDTV.XviD-KOR verziót vagy amelyikhez nincs, a Faith.E17.121008.HDTV.H264.720p-KOR verziót és ehhez is jó volt.

Remélem jó lesz és tudod nézni azokat is, mert egyre jobb lesz. :-)

Köszönöm a gyors választ, megpróbálom ezekkel :)

fintaandi

Postby fintaandi » Mon Aug 25, 2014 4:42 pm

Köszönöm a fordítást!!!! :)

iklil
Fansubber
Fansubber

Postby iklil » Mon Aug 25, 2014 7:15 pm

Nagyon örülök, hogy tetszett a sorozat. A DorkA nevében is köszönöm, hogy velünk tartottatok. A letölthetőséggel kapcsolatban én csak az asiatorrents és a rutracker oldalait tudom ajánlani. A feliratok ezekhez a verziókhoz készültek. :salut: :-)

Miusama

Re: Faith The Great Doctor 2012 [Hungarian Sub] (Complete)

Postby Miusama » Thu Dec 14, 2017 3:21 pm

Sziasztok, és így jár az ember mikor jó későn fut bele ebbe a sorozatba...a Javított 10. felirat rész eltűnt :cry: :-(

gylaci

Postby gylaci » Thu Dec 14, 2017 4:48 pm

Szia Miusama!
Szerintem nem tűnt el csak időközben változott a DA, hosszabbak lettek az oldalak így ami akkor 25. oldal volt most 5.
Ennek az alja felé a hozzászólások közt találod a 10. javított feliratot.

Kata58

Postby Kata58 » Thu Dec 14, 2017 5:30 pm

Ennek a sorozatnak egy hibája van, nincs tele pillanatképekkel, pedig igencsak elnézegetném azt is... Nálam rongyosra nézve, és megunhatatlan. Az egyik kedvenc páros a királyi pár volt, valamint a kisfiú aki annyira megszenvedett a betegségével, mégis mérget ivott hogy a kapitányát megmenthesse. Nagyon megrendítő volt ahogy könyörgött, hogy szúrja már le mert nagyon fáj.
A kis katonatársak is nagyon tetszettek, mindent megtettek a parancsnokukért! Az idősík megoldás is tetszett, legutóbb a Tunnelnél élveztem ezt a fajta megoldást! :lol

Aki még nem látta a Faith-ot, bátran ajánlom megnézésre, szerintem a zenéje is csodaszép!
https://www.youtube.com/watch?v=s6YDYLg ... dD3zmgx4G0 :wub:

https://www.youtube.com/watch?v=kd5iod_ ... dD3zmgx4G0
Image

Itt jut eszembe, hogy játszottak együtt a Personal Tasteben... :lol :lol :lol :lol :lol :lol :wub: :wub: :wub: